Skip to product information
1 of 1

Scalp Scrub with Organic Oblepikha Hydrolate, 200ml

Scalp Scrub with Organic Oblepikha Hydrolate, 200ml

Regular price Lek 791.00
Regular price Lek 1,130.00 Sale price Lek 791.00
-30% Rezervo
Tax included.

Scalp Scrub with Organic Oblepikha Hydrolate, 200 ml

Skrab për skalpin e kokes. Ushqen flokët dhe lufton rënien e tyre. Balancon prodhimin e sebumit dhe parandalon zbokthin.
Përmban: Vaj të gjëmbave të detit dhe amarantit altai, marigoldi, nenexhik i egër Siberian.
Përdorimi: Në flokë të lagur aplikoni një sasi të vogël në skalpin e kokës dhe
masazhojeni butësisht per 3-4 minuta.

View full details