Skip to product information
1 of 3

Puffiness Eye Gel 30ml

Puffiness Eye Gel 30ml

Regular price Lek 868.00
Regular price Lek 1,240.00 Sale price Lek 868.00
-30% Rezervo
Tax included.

Natura Siberica - Organic Certified Anti-Puffiness Eye Gel 30 ml

Xhel kundra fryrjes së syve i cili siguron hidratim të menjëhershëm, largon shenjat e lodhjes dhe u jep syve një pamje të freskët.

Përdorimi: Aplikojeni butësisht në zonën e pastër të syve në mëngjes dhe në mbrëmje. Përmban: Hidrolat organik të çajit Kuril, Vaj organik i pishës siberiane, acidi hialuronik, vitamin E.

Paketimi: 30 ml

View full details