Skip to product information
1 of 1

Defying Contour Lifting Day Face Cream 50ml

Defying Contour Lifting Day Face Cream 50ml

Regular price Lek 896.00
Regular price Lek 1,280.00 Sale price Lek 896.00
-30% Rezervo
Tax included.

Organic Certified Age-Defying Contour Lifting Day Face Cream 50 ml

Krem dite me efekt antirrudhë qe përmirëson elasticitetin e lekurës dhe i jep shkelqim asaj.
Përmban: hydrolate organike snoë cladonia, vaj organik i pishës siberiane, acidi hialuronik, vitaminE.
Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël në lëkurë të pastër dhe të thatë.

Paketimi: 50 ml

View full details