Skip to product information
1 of 1

Age-Defying Hyaluronic Face Tonic, 150ml

Age-Defying Hyaluronic Face Tonic, 150ml

Regular price Lek 1,008.00
Regular price Lek 1,440.00 Sale price Lek 1,008.00
-30% Rezervo
Tax included.

Organic Certified Age - Defying Hyaluronic Face Tonic, 150 ml

Tonik fytyrë me efekt antirrudhë. Pastron dhe tonifikon lëkurën, duke i dhënë një
shkëlqim natyral dhe një ngjyrë të njëtrajtshme.
Përdorimi: Aplikojeni me një copë pambuku dhe pastroni butësisht fytyrën
dhe qafën.
Përmban: Hidrolat snoë cladonia, vaj organik i pishës siberiane, acid hialuronik, vitamin E

Paketimi: 150 ml .

 

View full details