Skip to product information
1 of 4

Shower Gel with Organic Oblepikha Hydrolate Energizing Freshness 400ml

Shower Gel with Organic Oblepikha Hydrolate Energizing Freshness 400ml

Regular price Lek 567.00
Regular price Lek 810.00 Sale price Lek 567.00
-30% Rezervo
Tax included.

Shower Gel with Organic Oblepikha Hydrolate Energizing Freshness 400 ml

Xhel dushi me veti antioksiduese dherigjeneruese, hidraton dhe energjizon lëkurën.

Përmban: vajra organikë, altai oblepikha, boronicë arktike, vajra pishe, lëpjetë druriyakut dhe nenexhik organik.

Paketimi: 400 ml

View full details