Skip to product information
1 of 1

Biome 24K Gold Rejuvenating Eye Patch, 60pcs

Biome 24K Gold Rejuvenating Eye Patch, 60pcs

Regular price Lek 1,505.00
Regular price Lek 2,150.00 Sale price Lek 1,505.00
-30% Rezervo
Tax included.

Biome 24K Gold Rejuvenating Eye Patch, 60pcs

Keto patch per syte Lluksoze me Flori 24K stimulojne sintezen natyrale te kolagjenit ne qelizat e lekures dhe ndihmojne ne zbutjen e rrudhave, zgjasin rinine.

Ato permbajne Polipetidet SYN®-COLL qe nxisin prodhimin e kolagjenit, reduktojne vijat e holla dhe rrudhat, si dhe Flori 24 Karat qe nxit veprimin e perberesve aktive per nje rezultat me te mire.

Perdorimi: Aplikoni patchet ne zonen poshte syve. Lerini per rreth 5 -10 minuta dhe hidhini pas perdorimit. Shmangni kontaktin direkt me syte. Perhapni butesisht cdo mbetje nga serumi ne lekuren tuaj. 

View full details