Skip to product information
1 of 3

Caviar Gold Night Face concentrate Youth injection, 30ml

Caviar Gold Night Face concentrate Youth injection, 30ml

Regular price Lek 4,214.70
Regular price Lek 6,020.00 Sale price Lek 4,214.70
-29% Rezervo
Tax included.

Caviar Gold Night Face concentrate Youth injection, 30 ml.

Krem nate për fytyrën i cili lufton shenjat e para të plakjes.
Përmban: Ekstrakt të havjarit të zi, flori,kompleks barërash të egra, acid hialuronik, etc.
Përdorimi: Aplikoni kremin në mbrëmje në fytyrë të pastër dhe të thatë.

Paketimi: 30 ml.

View full details