Skip to product information
1 of 4

Caviar Collagen Day face cream 30ml

Caviar Collagen Day face cream 30ml

Regular price Lek 3,080.00
Regular price Lek 4,400.00 Sale price Lek 3,080.00
-30% Rezervo
Tax included.

Caviar Collagen Day face cream 30 ml.

Krem dite për fytyrën me havjar dhe kolagjen i cili lufton shenjat e para të
plakjes.
Përmban: Ekstrakti i havjarit të zi,kolagjen herbal, acid hialuronik, vitamina C, A dhe E, etj.

Paketimi: 30ml

View full details