Skip to product information
1 of 4

Caviar Gold Strengthening face and neck serum, 30 ml.

Caviar Gold Strengthening face and neck serum, 30 ml.

Regular price Lek 4,214.00
Regular price Lek 6,020.00 Sale price Lek 4,214.00
-30% Rezervo
Tax included.

Caviar Gold Strengthening face and neck serum, 30 ml.

Serum për fytyrën dhe qafën me efekt lifting. Nxit prodhimin e kolagjenit, rigjeneron dhe tonifikon lëkurën.
Përmban: Ekstrakt të havjarit të zi, flori,kompleks barërash të egra, acid hialuronik, etc.
Perdorimi: Aplikoni serumin në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyre, qafë dhe
zonën e dekoltesë të pastër dhe të thatë.

Paketimi: 30ml.

View full details