Skip to product information
1 of 1

Dailies Regular Liners

Dailies Regular Liners

Regular price Lek 270.00
Regular price Sale price Lek 270.00
-Liquid error (snippets/price line 122): divided by 0% Rezervo
Tax included.
Size

Të ndjehesh rehat dhe e mbrojtur tani është bërë më e lehtë me LibresseDailies Regular Liners Aroma delikate e luleve do t’ju bëjë të ndjeheni të freskëta dhe natyrale. Teknologjia Cour-V™ i ofron kujdes zonës tuaj intime: absorbim optimal dhe ndjesi freskie gjatë gjithë ditës. Dizajn i ri më i përshtatshëm me format tuaja. Ekologjike. Peceta të holla, komode, përshtaten me trupin tuaj dhe ofrojnë përthithje optimale, duke përfshirë dhe aromat.

View full details