Skip to product information
1 of 1

Phys-AC Hydra Crème Hydratante 40ml

Phys-AC Hydra Crème Hydratante 40ml

Regular price Lek 1,760.00
Regular price Lek 2,200.00 Sale price Lek 1,760.00
-20% Rezervo
Tax included.

A-Derma - Phys-AC Hydra Crème Hydratante 40ml

Aderma Phys-Ac Hydra krem kompensues, është një krem hidratues i dedikuar për lëkurat me tendencë akneike.

Lëndët aktive me origjinë vegjetale limitojnë dehidratimin dhe largojnë ndjesinë e tërheqjes apo pickemeve të lëkurës (të zakonshme në lëkura të dehidratuara).

Krem i pasur në prekjo por jo vajor. Lë në lëkurë një shtresë mbrojtëse të mëndafshtë pa efektin ngjitës apo ndjesinë e yndyrës. Me një aromë delikate.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të pastër, të thatë.

View full details