Skip to product information
1 of 3

Exomega Control Baume Emollient 400ml

Exomega Control Baume Emollient 400ml

Regular price Lek 2,800.00
Regular price Lek 3,500.00 Sale price Lek 2,800.00
-20% Rezervo
Tax included.

A-Derma – Exomega Balsam për lëkura atopike 400ml

Aderma Exomega Control me teksturë ekstremisht të pasur është një balsam kundër irritmeve i rekomanduar për lëkurat e thata me prirje atopike, për të gjithë familjen. Ky balsam qetësues ofron një efekt të menjëhershëm dhe kontrollon ndjesitë e acarimit. Formula e tij përmban ekstrakt të bimëve organike Rhealba tërshëre. Ideal në fazën akute të dermatitit atopik. Qetëson irritimet dhe hidraton për një kohë të gjatë madje edhe gjatë stinessë ftohtë.  Pa parfum, pa paraben, pa konservues, hipoalergjenik. Fytyrë dhe trup. Për bebe, fëmijë, të rritur

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet mesatarisht 2 herë në ditë/mbi lëkurë jo të lezionuar.

View full details