Skip to product information
1 of 4

Exomega Control Emollient Lotion 400ml

Exomega Control Emollient Lotion 400ml

Regular price Lek 2,480.00
Regular price Lek 3,100.00 Sale price Lek 2,480.00
-20% Rezervo
Tax included.

A-Derma - Exomega Control qumesht per lekura atopike 400ml

Formulë natyrale, me më shumë se 95% përbërës me origjinë natyrore. Qumësht për lëkurë të thata dhe atopike, me përmbajtje të lehtë, i përshtatshëm dhe për periudhën e pranverës dhe verës. Zbut lëkurën, ushqen dhe rindërton barrierën mbrojtëse të saj. Formulë me ekstrakte të tërshërës RHEALBA, glicerinë dhe kompleksin unik Filaxerin, të pasur me acide yndyrore Omega-6.

I përshtatshëm për të gjithë familjen (foshnja, fëmijë dhe të rritur). Pa parfum, pa parabenë. Hipoalergjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet në lëkure 1-2 herë në ditë.

View full details