Skip to product information
1 of 2

Exomega Control Emollient Cream CS 200ml

Exomega Control Emollient Cream CS 200ml

Regular price Lek 2,320.00
Regular price Lek 2,900.00 Sale price Lek 2,320.00
-20% Rezervo
Tax included.

A-Derma - Exomega Control krem per lekura atopike 200ml

Aderma Exomega Control Emollient Cream është një krem ​​i formuluar posaçërisht për lëkurën e thatë të prirur për dermatit atopik. Kjo lejon të kontrollojë ndjesitë e acarimit për të porsalindurit, fëmijët dhe të rriturit.

Ky krem ​​përmban një ekstrakt të Rhealba Oat Plantlets (lastarë të rinj) te tersheres nga Bujqësia Organike.

Vetëm një aplikim në ditë është e mjaftueshme për të reduktuar ndjesinë e irritimit dhe të kruarjes. Një zgjidhje e sigurtë falë formulës sterile dhe natyrale: pa parfum apo konservantë.

  • Tekstura e pasur që përthithet shpejt.
  • Për bebe, fëmijë dhe të rritur.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një herë në ditë në lëkurën te pastruar.

View full details