Skip to product information
1 of 2

Protect AH Lait Reperateur Après Soleil 250ml

Protect AH Lait Reperateur Après Soleil 250ml

Regular price Lek 2,080.00
Regular price Lek 2,600.00 Sale price Lek 2,080.00
-20% Rezervo
Tax included.

A-Derma - Protect AH Lait Reperateur Après Soleil 250ml    

Ka një teksturë të lehtë dhe absorbohet plotësisht nga lëkura. Ushqen, zbut dhe riparon lëkurën. Qetëson irritimet dhe ofron një ndjesi freskie. Përmban: – ekstrakte të tërshërës Rhealba që lejon të përforconi dhe mbroni barrierën kutane. – Acid Hialuronik që lejon përmirësimin e riparimit të lëkurës. – Ideale për lëkurat e brishta. – Fytyra dhe trupi – Fëmijë dhe të rritur – Pa paraben.

Përdorimi

Aplikojeni ne lëkurë të pastër dhe masazhojeni butësisht deri në përthithje të plotë.               

View full details