Skip to product information
1 of 2

Exomega Control Emollient Cleansing Oil 200ml

Exomega Control Emollient Cleansing Oil 200ml

Regular price Lek 1,440.00
Regular price Lek 1,800.00 Sale price Lek 1,440.00
-20% Rezervo
Tax included.

A-Derma - Exomega Control vaj lares per lekura atopike 200ml

Aderma Exomega Control Emollient Cleansing Oil është një vaj pastrues,zbutës, ideal për higjienën ditore të lëkurës së thatë me prirje atopike. Ky vaj është i përshtatshëm për të gjithë familjen, madje edhe për foshnjat, dhe pastron butësisht fytyrën, trupin dhe flokët. Anti-gërvishtje, formula e tij ushqen dhe qetëson lëkurën. PH pa sapun, fiziologjik,i testuar dermatologjikisht dhe pediatrikisht.

91% e përbërësve janë me origjinë natyrore.

Udhëzime mbi përdorimin

Mund të përdoret gjatë dushit. Aplikojeni në lëkurë të lagur, shplajeni dhe thajeni lëkurën pa e fërkuar (në mënyrë që të shmangen irritimet).

View full details